Malířské techniky

Malířské techniky nabízejí zas o kousek víc. Pro náročné a kreativní lidi to může být právě to, čím se jejich interiér nápaditě oživí. Pokud Vám hladké bílé, ale i barevné stěny přijdou málo, máte možnost využít malířských technik, které mají vysoce dekorativní charakter. Díky širokým možnostem, zkušenostem a šikovnosti našich řemeslníků je možné ozdobit místnost přesně podle potřeb. Použitím kvalitních materiálů a barev jak od tuzemských, tak od zahraničních výrobců zajišťujeme kvalitní zpracování a dlouhou životnost. Malířské práce provádíme ve veškerých bytových i nebytových prostorech bez ohledu na velikost zakázky.

Neotřelé malířské techniky

Malířské techniky umožňují proměnit interiér velice výrazně. Proto se používají spíše na menších plochách nebo na ohraničených částech než na celé stěny. Jednou z oblíbených technik je starobylá patina, která se často používá ve veřejných prostorech. Často se s nimi můžeme setkat v kavárnách či restauracích. Malířskými technikami je možné vytvářet imitace různých materiálů jako je například mramor, dřevo či kůže a další vzory. Pro příznivce reliéfů, můžeme podle libovolné šablony vytvořit na zdi různé obrazce. Velmi oblíbené jsou tyto malířské techniky pro dětské pokoje či ložnice. Malířské techniky pozvednou úroveň interiéru o další stupeň.

Rádi poradíme

S výběrem vhodné malířské techniky Vám s radostí poradíme. Stejně tak s výběrem odstínu a se vším co souvisí s naší prací. Malířským technikám se meze nekladou. Záleží především na Vašem vkusu a pohledu a poté na zkušenostech odborníků. Fantazii je možné popustit uzdu a vytvořit tak neodolatelný, jedinečný interiér.

Malířské techniky

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o nezávaznou poptávku, kontaktujte nás prosím na níže uvedeném telefonním čísle či pomocí e-mailu.

Jméno*
Telefon*
E-mail*
Zpráva
Malířství Josef Jedlička