Malování pokojů

Oživit interiér je leckdy snazší než by se čekalo. Mnohdy stačí právě vymalovat, aby pokoj vypadal svěže, nově a zajímavě. Je to totiž právě barva, které si všimneme, po vstupu do pokoje, jako první. Právě z toho důvodu bychom si na výběru a zpracování měli dát záležet. Naše společnost se specializuje na malování pokojů a kompletní úpravy interiérů. Prvotřídní provedení zajišťují kvalitní materiály, barvy a pracovní pomůcky, se kterými pracujeme. Díky tomu a zkušenostem odvádíme perfektní práci podle představ klientů.

Působení barev

Dnešní doba si barvy v mnoha případech žádá. To samozřejmě neznamená, že by se bílá dostala do ústraní. Barvy v interiéru vytvářejí atmosféru a působí na psychiku člověka. Proto je důležité se jejich výběru věnovat, zejména jedná-li se o vymalování domova či pracovního prostředí. Barva by měla odpovídat jak funkci pokoje, tak Vašim potřebám. Barvy pomáhají opticky měnit rozměry místnosti, kterou je možné správným zvolením barev a nátěru opticky prodloužit, zvětšit či zvýšit a naopak.

Rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti barev a malování pokojů. Z nepřeberného množství barev a barevných odstínů je často těžké vybrat. Pomůžeme Vám vybrat ideální odstín do každé místnosti, tak abyste se v ní cítili dobře, uvolněně a zároveň, aby odstín ladil i se zbytkem interiéru a celkovým vyzněním domu. Popřípadě jaké doplňky vybrat k doladění interiéru, protože na detailech záleží. Dáváme přednost individuálnímu zpracování, jelikož každý člověk jiný. Proto se snažíme skloubit individuální potřeby s našimi profesionálními znalostmi, tak aby byl výsledek dokonalý.

Barvy a barevné kombinace

Samozřejmě není podmínkou, že by jeden pokoj měl obsahovat pouze jednu barvu. Pokud jste si oblíbili více barev najednou, můžeme Vám pomoci s barevným sladěním jak teplých, tak studených odstínů a rozvržením barev na stěnách.

 

Interiéry

Malování pokojů - Reference

Našich služeb využívají jak soukromé osoby tak i velké společnosti. Do našich referencí jsme pro Vás vybrali ukázky prací malířství pro jednoho z našich klientů v Praze, kterým je hotel Prague Inn ****. Pyramida nebo Krone na Václavském náměstí.

Malování pokojůMalování pokojůMalování pokojů

Interiéry

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o nezávaznou poptávku, kontaktujte nás prosím na níže uvedeném telefonním čísle či pomocí e-mailu.

Jméno*
Telefon*
E-mail*
Zpráva