Nástřiky

Nástřiky jsou jednou ze zajímavých variant jak upravit vzhled interiéru či exteriéru. Dodávají stěně zajímavý nádech a styl. I proto jsou často oblíbené jen na jedné nebo několika částech stěny, kterou tak opticky podtrhují. Samozřejmě se mohou skvěle vyjímat i na velkých plochách. Nástřik stěny může být tou pravou volbou, která osvěží a prostoru dodá styl. V poslední době se úprava interiérů, ale i exteriérů, výrazně změnila. Používají se inovativní postupy a technologie, ale i barevné ladění se změnilo. Proto Vám rádi poradíme s výběrem barvy a dekoru, aby nový nástřik perfektně zapadl do stávajícího prostoru či blízkého okolí a poradíme kam a v jaké míře nástřik nanést, aby byl výsledek optimální.

Plastické nástřiky

Plastické nástřiky jsou jiné a zvláštní v tom, že vypadají podobně jako tapety. Výhodou je jejich omyvatelnost a s tím související odolnost proti vlhkosti a oděrkám. Plastické nástřiky nabízejí širokou škálu odstínů, ze kterých je možné vybírat. Vysokého dekorativního efektu je také možné dosáhnout zvolením různého druhu nástřiku. Spojení těchto dvou věcí a šikovnost aplikátora dovoluje vytvořit nespočet různých variant. Díky tomu je výsledek vždy originálem. Jak již bylo řečeno, plastické nástřiky se často používají pro vybrané plochy. Mohou se tak aplikovat na části stěn, které se tak zvýrazní, ale i na stropy a fasády. Plastické nástřiky jsou pro svůj elegantní vzhled velmi oblíbené pro společné prostory, jakými mohou být restaurace, hotely apod. Pro dosažení optimálního výsledku Vám rádi předem poskytneme poradenství ve všech ohledech.

Špičková technologie

Využíváme špičkové technologie a kvalitní barvy. Nástřiky provádíme pomocí technologie Společnosti STORCH, která je specialistou na profesionální malířské nářadí. Tímto způsobem dosahujeme vysoké produktivity a efektivnosti při nízkých provozních nákladech. Spojujeme tyto inovativní technologie a naše mnohaleté zkušenosti tak, aby byl výsledek ideální.

 

Nástřiky

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o nezávaznou poptávku, kontaktujte nás prosím na níže uvedeném telefonním čísle či pomocí e-mailu.

Jméno*
Telefon*
E-mail*
Zpráva
Malířství Josef Jedlička