Nátěry

Nový nátěr dodá omšelým věcem svěží nádech a ochranu. Naše společnost provádí veškeré malby a nátěry všech možných objektů. Od bytů, přes tovární haly až po památkové objekty. Jakkoli velká a náročná zakázka je pro nás výzvou. Provádíme nátěry oken, dveří, schodišť, podlah, ocelových konstrukcí, fasád a plochých střech.

Protipožární nátěry

Kromě klasických nátěrů se specializujeme také na protipožární nátěry. Tyto specifické nátěry se zpravidla aplikují na kov či dřevo a chrání ho před působením sálavého tepla a ohně. Protipožární nátěry můžeme rozdělit do dvou základních skupin. Prvním jsou intumescentní neboli zpěnitelné nátěry, které při působení vysoké teploty zvětší svou velikost a tím vytvoří jakousi izolační vrstvu. Tyto nátěry se používají pro nosné konstrukce, které jsou pro nosnost budovy nejdůležitější. Druhou možností jsou takzvané netoxické nátěry. Omezují šíření toxických látek vznikajících při požáru. Aplikují se proto na nenosné zdi především v oblasti schodišť, šacht, chodeb apod. Použít se dá také varianta kombinující tyto dvě.

Odborné poradenství

Trh je v dnešní době hojně nasycen různými typy nátěrů, ať už klasickými nebo protipožárními. Jelikož se každý může používat různým způsobem, může být určen na různé materiály v různém množství, je pro laika obtížné vybrat nátěr, který bude optimálně plnit svou úlohu. Navíc protipožární nátěry mají svá specifická pravidla, která se při aplikaci musí dodržet. Proto Vám rádi poskytneme odborné poradenství a poradíme, jaké nátěry je vhodné použít pro Vaší individuální potřebu a podle dohody provedeme aplikaci.

Nátěry

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o nezávaznou poptávku, kontaktujte nás prosím na níže uvedeném telefonním čísle či pomocí e-mailu.

Jméno*
Telefon*
E-mail*
Zpráva

 

Malířství Josef Jedlička