Nátěry fasád

Statut každého domu určuje jednoznačně jeho podoba a první na co padne zrak je samozřejmě fasáda. Popraskaná omítka a vybledlá barva rozhodně domu na kráse nepřidají. Řešením je nový nátěr, který hravě zvýší vizuální hodnotu domu o sto procent.

Jakožto šikovní, čeští řemeslníci můžeme nabídnout nátěry fasád nových domů i starších budov. Ať už je potřeba natřít malé plochy či rozlehlé komplexy, jsme k dispozici. Provádíme úpravy exteriérů a nátěry fasád všech možných budov nevyjímaje ani památkové objekty, ploché střechy nebo ocelové konstrukce.

Nátěry fasád - profesionálně a zodpovědně

Díky mnohaletým zkušenostem pracujeme profesionálně a zodpovědně. Před samotným začátkem nátěru fasády zajistíme a zabezpečíme plochy, které se nenatírají, aby nedošlo k obarvení. Neprovádíme slepě nátěry fasád, ale rádi Vám poskytneme i užitečné poradenství ohledně případných oprav, výběru fasády a typu barvy. Upřednostňujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi, tak aby výsledek byl podle očekávání ideální. Kvalitně a pečlivě odvedená práce se podepíše na životnosti fasády a celkovém výrazu domu.

Pro unikátní vzhled Vám také rádi doporučíme a případně namontujeme exteriérové profily DOMOSTYL, které vtisknou fasádě charakteristický ráz.

Poradíme s výběrem odstínu

Doba jednolitých šedivých panelů je pryč. Místo nich mohou domy vynikat a odívat se do široké škály barev. Nevíte jak si z tolika možných barev vybrat? Aby z něj nebyla zas jen šedá myš, ale ani křiklavý cirkus. Rádi Vám v takovýchto otázkách poradíme. Stejně dobře jako známe své řemeslo, známe i barvy a jejich vlivy. Poradíme, jaká barva by byla u vašeho konkrétního požadavku ta pravá, jak bude vypadat na velké ploše nebo jak zapadne do celkového vyznění domu a jeho okolí.

Exteriéry

Malíři pokojů - Reference

Našich služeb využívají jak soukromé osoby tak i velké společnosti. Do našich referencí jsme pro Vás vybrali ukázky prací malířství pro jednoho z našich klientů v Praze, kterým je hotel Prague Inn ****.

Malování pokojůMalování pokojůMalování pokojů

Exteriéry
renovační fa. Josef Jedlička
mob: +420 603 823 658
Malířství Josef Jedlička