Profily a rozety

Ozdobné prvky dokreslují celkový vzhled interiéru. Ačkoli se to může zdát jako detail, tak právě detaily jsou při tvorbě interiérů důležité. I ten nejjednodušší interiér má své charakteristické detailní prvky, díky nimž není nudný a plochý. Díky detailům je možné vnímat interiér jako ucelený a sladěný. Nejsme jen zkušení malíři a lakýrnici, ale dokážeme interiér dovést do dokonalosti ve všech bodech. Na Vaše přání připevníme ozdobné prvky do Vašeho interiéru. Rádi Vám samozřejmě předem poradíme s výběrem dekorů.

Profily, rozety, oblouky…

Dekorativní prvky jako jsou ozdobné profily, rozety, oblouky a rohy využíváme od firmy NMC, která se kromě jiného specializuje také na dekorace. Poskytuje sortiment nárazuvzdorných, odolných krycích lišt bez násilného zasahování do zdiva použitím hřebíků či šroubů. Instalace dekoračních lišt je snadná a rychlá. Montujeme moderní polystyrénové a polyuretanové dekorativní prvky WALLSTYL, NOMASTYL, ARSTYL, FLOORSTYL. Kromě interiérových profilů jsme schopni provést montáž i exteriérových prvků.

Díky těmto dekorativním prvkům je možné dokonale sladit celou místnost od podlahy až ke stropu, přičemž si lze vybrat z mnoha druhů a vzorů.

Kvalita a tradice

Perfektních výsledků dosahujeme především díky zkušenostem a kvalitním materiálům, které používáme. Díky tomu jsme schopni splnit i náročné požadavky a vytvářet tak interiéry a exteriéry, kterým se nemusíte přizpůsobovat vy, ale které se přizpůsobí Vám.

Profily a rozety

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o nezávaznou poptávku, kontaktujte nás prosím na níže uvedeném telefonním čísle či pomocí e-mailu.

Jméno*
Telefon*
E-mail*
Zpráva
Malířství Josef Jedlička