Renovace

Renovace je poměrně jednoduchý způsob jak ze starého udělat nové. Opotřebovaná či poškozená věc bude po našem zásahu uvedena do původního stavu. Pokud nechcete od základu předělat vyznění interiéru, je renovace perfektním řešením. Varianta renovace se také nabízí jako výrazně výhodnější než pořídit nábytek, dveře či okenní rámy nové. Rádi Vás seznámíme s našimi postupy při ronovování a poradíme, co je vhodné renovovat.

Renovace dveří, okenních rámů i nábytku

Renovace dveří provádíme včetně zárubní u klasických dveří, tak u bezpečnostních. Renovace dveří provádíme profesionálně a šetrně. Využíváme kvalitní materiály a osvědčené postupy, které zajišťují optimální výsledek. Renovované dveře vypadají jako by se jim vdechl nový život. Znovu naberou dlouhou životnost a barevnou stálost. Stejně jako u dveří, tak platí i u oken, že renovace je cenově výhodnější než koupě nových okenních rámů.

Ne vždy je třeba pořizovat veškerý nábytek nově. Zvlášť je-li třeba vyměnit jen několik málo kusů. Často se může stát, že nový nábytek se k tomu staršímu nehodí a místnost se stává chaotickou a oku nelahodící. Renovace je v takových případech to správné řešení. Navrátí nábytku svůj původní vzhled, rozzáří barvy a přitom zachová původní náturu.

Zkušenosti a praxe

Zkušení řemeslníci garantují stoprocentní výsledek práce. Renovace je možné provádět jak u jednotlivých kusů nábytku, dveří či okenních rámů, tak pro celé interiéry. Rádi Vám také poradíme jak jinak oživit celkový prostor. Našimi hesly, kterými se řídíme, jsou rychlost, pečlivost a spolehlivost.

Renovace

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o nezávaznou poptávku, kontaktujte nás prosím na níže uvedeném telefonním čísle či pomocí e-mailu.

Jméno*
Telefon*
E-mail*
Zpráva
Malířství Josef Jedlička