Služby

Specializujeme se na renovace, malířské a lakýrnické práce. Charakteristickým je pro nás komplexnost našich služeb. Dokážeme sladit celý interiér i exteriér. Provádíme odborné měření a na základě jeho vyhodnocení navrhneme možné úpravy.

Realizujeme jak interiéry, tak exteriéry. Jak bytové prostory a průmyslové komplexy, tak památkové objekty. Rádi se chopíme i velkých a náročných zakázek.

Na každou práci se zaměřujeme individuálně, tak aby výsledek odpovídal přesně Vašim představám. Rádi pro Vás navrhneme kompletní řešení od barevného ladění po doplnění o dekorační lišty. Díky znalostem z oblasti působení barev na člověka, Vám dokážeme poradit jakou barvu, do jakého prostředí vybrat. Poradíme si s technickými otázkami. Naši pracovníci nejsou jen zkušenými řemeslníky, lakýrníky, natěrači atp. ale jsou odborníky ve svém oboru. Při realizaci se držíme hesla rychle, pečlivě a spolehlivě.

Díky mnohaletým zkušenostem, využívání kvalitních materiálů a výkonné inovativní technice jsou výsledky vždy podle očekávání - perfektní.

Služby